Вівторок, 16.04.2024, 09:59
Вітаю Вас, Гість | RSS
Форма входу
Пошук
 

[ Добавить новость ]

      

     

Новини та події
 
 
Інструменти підтримки інновацій у науково-технологічних програмах ЄС
 
         26 квітня 2012 р. у м. Ужгород відбудеться міжнародна конференція-семінар, метою якого є презентація широкому колу зацікавлених осіб можливостей європейських науково-технологічних програм, що сприяють розвитку та підтримці інновацій. Конференція–семінар буде проходити в конферен-залі готелю «Гостинний дім» за адресою: вул.. Верховинська, 36
        Організаторами семінару "Інструменти підтримки інновацій у науково-технологічних програмах ЄС Демонстрація ролі ЄТП (на прикладі ЄТП "Їжа для життя” і відповідної національної НТП "Агропродовольча”) як зручного (ефективного) інструменту стійкої і взаємовигідної співпраці науково-освітніх організацій і підприємств малого і середнього бізнесу” є Центр транскордонного наукового співробітництва УжНУ разом з ГО "Агенція європейських інновацій” за підтримки Міжнародного фонду "Відродження” в рамках проекту "Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу” та Міністерства освіти, молоді та спорту України.
        На семінарі передбачається розглянути можливі шляхи інноваційного розвитку України в цілому та регіонів зокрема, а також розкрити перспективи використання науково-технологічних програм ЄС для налагодження ефективної співпраці між науково-освітніми організаціями та малим і середнім бізнесом (програма заходу додається).    
       Головною метою семінару є обговорення можливостей використання європейських науково-технічних програм як дієвого інструменту регіонального і державного впровадження інновацій. Семінар покликаний також сприяти встановленню тісніших контактів між учасниками, обміну досвідом та налагодженню співпраці між зацікавленими сторонами, формуванню внутрішніх і зовнішніх інноваційних мереж та консорціумів. Окремо винесено питання створення Технологічних платформ як ефективного механізму концентрації зусиль підприємств та науково-дослідних інституцій для досягнення спільної мети на прикладі ЄТП "Іжа для життя” та відповідної Української національної технологічної платформи "Агропродовольча”. До участі у семінарі запрошено ключових українських експертів, науковців, представників регіональної та центральної влади, а також представників регіональних агенцій, малого і середнього бізнесу.
      До уваги представників ЗМІ! 26 квітня об 10.40 відбудеться прес-конференція за участі представників обласної державної адміністрації, Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Державного агентств з інвестицій та управління національними проектами України, Торгово-промислової палати України, проекту "Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”, НІП України, Ужгородського національного університету, Центру транскордонною наукового співробітництва (програма семінару додається).
 
Акредитація журналістів відбудеться з 10.15 до 10.40 перед початком прес-конференції.
 
Довідково: Головною метою проекту "Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу" яки виконується за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"є забезпечення формування спільного інформаційного поля в Україні щодо можливостей участі у різних науково-освітніх програмах ЄС на основі узгодженої інформаційно-консультативної діяльності експертів, які мають досвід участі у даних програмах, та широкого кола зацікавлених осіб та організац
Проект виконується Громадською організацією "Агенція європейських інновацій" Організаціями-партнерами виступають: Львівський центр науки, інновацій та інформатизації, Центр транскордонного наукового співробітництва Ужгородського національного університету ЦТНС УжНУ), Донецький національний університет, Центр "Харківські технології".
 
 
 
30.01.2012
7 лютого 2012 року у приміщенні медичного факультету в аудиторії 562 о 16.00 годині проводить робочу нараду для науковців УжНУ і всіх бажаючих:
1. Правила участі в РП7: юридичні та адміністративні аспекти: вступ до тренінгу
2. Додаткове фінансування наукових колективів: нові конкурси РП7 - 2012 - 2013 роки і програма "Горизонт"
3. Інше Центр транскордонного наукового співробітництва проводить тренінг-навчання з написання РП проектів НАЗВИ МОДУЛІВ Модуль 1. Правила участі в РП7: Юридичні та адміністративні аспекти
Модуль 2. Можливості фінансування в РП7: Основане на поточних конкурсах
Модуль 3. Як створити успішну проектну ідею
Модуль 4. Пошук партнерів та створення консорціуму
Модуль 5. Заповнення Частини B
Модуль 6. Перед подачею проекту: що потрібно перевірити та як уникнути частих помилок
Модуль 7. Електронні засоби для участі в РП7
Модуль 8. Служба електронного подання проектів та Частина А
Модуль 9. Оцінка досліджень (Здоров'я )
Модуль 10. Фінансові правила в РП7
Модуль 11. Фінансове управління проектом: витрати і планування
Модуль 12. Управління проектом - від угоди і до завершення проекту
Модуль 13. Звіти проекту і форма С
Модуль 14. Європейські можливості фінансування для малих і середніх підприємств: загальний огляд.
Модуль 15. Вступ до прав інтелектуальної власності у дослідницьких проектах
Модуль 16. Права інтелектуальної власності у проектах в сфері "Дослідження на користь МСП"
Модуль 17. Основні юридичні документи
Модуль 18. Загальний огляд програми "Люди"
Модуль 19. Інституційна діяльність в програмі "Люди"
Модуль 20. Індивідуальні діяльність в програмі "Люди"
Модуль 21. Дослідницькі інфраструктури
Заняття - кожен тиждень у вівторок, 16.00 Місце проведення - попередньо - медичний факультет, аудиторія 562 (буде уточнене остаточно на 1-му вступному засідання - 7 лютого 2012 року - див. оголошення).
 
19.01.2012
Шановні колеги!

Дозвольте вам повідомити, що Інститут Європейської політики EUROPEUM, провідний центр, який реалізує програми, проекти, публікації та освітні заходи, пов’язані з процесом Європейської інтеграції, організовує 10-ту ювілейну Європейську літню школу (European Summer School) під назвою «Європа на перехресті». Більш детальна інформація знаходиться на сайті www.europeum.org/ess2012.

До участі запрошуються студенти ВУЗів, які зацікавлені в даній проблематиці. Знання англійської мови обов'язкове. Школа відбуватиметься з 7 по 19 липня 2012 року в Празі.

Ми будемо вам щиро вдячні, якщо ви допоможете нам в розповсюдженні інформації про дану програму серед ваших колег та студентів. В додатку ви знайдете постер Школи.

Заздалегідь дякуємо вам за допомогу.

З повагою,
Радомір Шпок
Керівник ESS 2012
___

EUROPEUM Інститут Європейської політики
Ритірська 31
Прага, Чеська Республіка

E-mail: ess2012@europeum.org
Phone: +420.221.610.207
Fax: +420.221.610.204
 
 
 
 
 
28.10.2011 
Міжнародна Академія Наук і Вищої Освіти (Лондон, Великобританія) спільно з Всеукраїнською Академічною Спілкою (Київ, Україна) запрошує Вас взяти участь у міжнародних науково-практичних конференціях. З 10 по 14 листопада відбудеться XIII Міжнародна науково-практична конференція«Динаміка еволюції людського інтелекту, етико-естетичного сприйняття світу та художньої творчості». Конференція присвячена: архітектурі, мистецтвознавству та культурології. Останній день подачі заявки - 8 листопада 2011 З більш докладною інформацією Ви зможете ознайомитися на нашому сайті:
З 24 по 28 листопада буде проходити XIV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми і сучасні тенденції розвитку психології і педагогіки». Конференція присвячена: педагогічним та психологічним наукам.
Останній день подачі заявки - 22 листопада 2011. З більш докладною інформацією Ви зможете ознайомитися на нашому сайті: http://icp-ua.com/uk/node/849
 
 Організатори Конференції: - Міжнародна Академія Наук і Вищої Освіти (Великобританія);
- Всеукраїнська Академічна Спілка (Україна);
- Національний болонський центр (Україна);
- Міжнародний торгово-промисловий союз (Великобританія);
- Американський міжнародний комерційний арбітражний суд (США). Робочі мови: англійська, українська, російська.
Форма проведення конференції: заочна. Дана форма проведення конференції не вимагає особистої присутності учасника на конференції. З метою ознайомлення учасників конференції, а також інших зацікавлених осіб з науковими роботами, представленими на конференції, статті та коротка інформація про авторів будуть представлені в інтернеті на сайті
Конференція пройде одночасно у 2 містах: Лондон (Великобританія), Київ (Україна). За підсумками конференції публікується збірник матеріалів. Для кожного учасника оформлюється спеціальний сертифікат на англійській мові. За рішенням організаторів та членів редколегії, автори найкращих статей удостоюються спеціальних дипломів (золотий, срібний, бронзовий). З календарем подій Ви можете ознайомитися на нашому сайті:
 
Додаткові файли:
 
/poster_ESS_2012.pdfБудемо раді Вашій участі у конференції!
З повагою, Плеханова Вікторія,
менеджер проекту
Міжнародні наукові конференції
Всеукраїнська Академічна Спілка
Адреса: Україна, м. Одеса, Олександрівський проспект, 5, оф. 13
тел.: +38 (048) 737-46-20
e-mail:
vplehanova@icp-ua.com
 
18.10.2011
 
Шановні друзі,

Вітаємо Вас із тим, що вже з наступного року частина більше ніж 180 млн грн державної фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства може дістатися саме Вам! Органам виконавчої влади стане набагато складніше розподіляти ці гроші між лояльними до них ІГС без нашого відома.

Це станеться завдяки тому, що сьогодні Уряд нарешті ухвалив Постанову  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається державна фінансова підтримка».

Завдяки цій постанові органи виконавчої влади розподілятимуть державну фінансову підтримку ІГС через конкурс за єдиними для всіх процедурами.

Докладніше дивіться у додатку або за посиланням: http://govgrant.org.ua/?p=1351
 ----------------------------------------
 
 11.10.2011

Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія)
Асоціація виробників органічної продукції «БІОЛан Україна»
Посольство Королівства Нідерландів

Гримко Трейд Холланд

Міжнародна виставка-патрнер World Food
Запрошують Вас взяти участь у щорічній спеціалізованій конференції «Органічна переробка та збут. Київ 2011», яка пройде у рамках виставки«Весь Світ Харчування Україна 2011»

27 жовтня 2011 року (четвер) у Міжнародному виставковому центрі, 3-й павільйон, конференц-зал №14, Броварський проспект, 15, м.Київ
Для того, щоб надихнути всіх зацікавлених, у якості доповідачів на конференцію «Органічна переробка та збут. Київ 2011» запрошено експертів із Нідерландів, Франції та Чеської республіки, які поділяться своїм досвідом та знаннями з органічного виробництва, ілюструючи їх яскравими успішними прикладами. Запрошуємо українські переробні підприємтва до жвавого обговорення. Участь у одноденній конференції «Органічна переробка та збут. Київ 2011» є безкоштовною. Попередня реєстрація є обов’язковою. Для цього необхідно надіслати на адресу media@biolan.org.ua
наступні дані: -
ПІБ учасника; -
Посаду; - Назву компанії/організації, яку він представляє; -
Область; -
Спеціалізацію компанії; -
Контактні дані (електронну адресу, телефон) Анонс заходу у додатку. Детальна програма з інформацією про доповідачів буде розміщена на сайті Асоціації «БІОЛан Україна» www.biolan.org.ua Контактна особа:
Ніна Антощенко,
менеджер зі зв’язків з громадськістю Асоціації «БІОЛан Україна»
тел.: +38 097 684 84 44, email: media@biolan.org.ua _______________________ Kind regards,
Natalie Prokopchuk Project Coordinator
Swiss-Ukrainian Project "Organic Certification and Market Development in Ukraine"
Research Institute of Organic Agriculture (FiBL)
Mob: +38067-2326599
e-mail:
З повагою,
Наталія Прокопчук Координатор проекту
Швейцарсько-український проект «Сертифікація в органічному сільському господарстві та розвиток органічного ринку в Україні»
Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL)
 
17.08.2011
20 липня 2011 року Європейська Комісія оголосила нові конкурси проектних пропозицій за усіма напрямами РП7!

Всі конкурси публікуються на новому порталі для учасників РП7: http://ec.europa.eu/research/participants/portal/page/fp7_calls

На сьогоднішній день відкрито 3 конкурси за тематичним напрямком РП7 «Соціально-економічні та гуманітарні науки» ("Socio-Economic Sciences and Humanities”(SSH). Маємо честь надати у додатку більш докладну інформацію щодо нових конкурсів за тематикою SSH. Інформація підготовлена Ольгою Кот, Національним контактним пунктом України з SSH (НКП України SSH).

У ЦЬОМУ ВИПУСКУ:
Організаційно-структурне забезпечення міжнародного співробітництва Україна - ЄС за темою РП7 «Соціально-економічні та гуманітарні науки»; Інформація щодо відкритих конкурсів за тематичним пріоритетом «Соціально-економічні та гуманітарні науки»; Повідомлення про інформаційні заходи, семінари та брокерські зустрічі щодо пошуку партнерів для участі у РП7 за тематичним напрямком «Соціально-економічні та гуманітарні науки».
За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся до експертів проекту JSO-ERA або НКП SSH.

Нагадуємо, що кожного четверга з 14:00 до 18:00 в приміщенні НІП України провідні експерти JSO-ERA разом з представниками НІП України надають консультації українським організаціям, охочим взяти участь у РП7. Консультації проводяться за адресою: м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 180, кім. 803, 8-ий поверх.
 
 
Бажаємо усім успішної участі у конкурсах РП7!

З повагою,
Команда проекту JSO-ERA


м. Київ, вул. Саксаганського, 22-Б,
4-й поверх, офіс 29
Тел.: +380 44 289 13 15, 287 15 87, 287 51 87
Ел. пошта: jso@jsoresearch.kiev.ua
Веб-cайт : http://www.jso-era.org/

16.04.2011
 
РЕЗОЛЮЦІЯ Міжнародної науково-практичної конференції «Екзо- та ендоекологічні
аспекти здоров’я людини», присвяченої 25-річчю Чорнобильської трагедії (8 – 9 квітня 2011 року)
 
Міжнародна науково-практична конференція «Екзо- та ендоекологічні аспекти здоров’я людини» цього року продовжила низку щорічних форумів, ініційованих науковою громадськістю Закарпаття у сфері екологічних аспектів здоров’я людини в Україні. Вчетверте вона відбулась на базі санаторію «Квітка полонини» Свалявського р-ну Закарпатської області. Організаторами конференції виступили: ДВНЗ «Ужгородський національний університет», зокрема НДІ фітотерапії; Закарпатська обласна держадміністрація, зокрема управління охорони здоров’я і управління освіти і науки ОДА; Інститут експериментальної радіології ДУ «Науковий центр радіаційної медицини НАМН України»; громадські організації – «Союз Чорнобиль України» Закарпатської області, Міжнародний інститут людини і глобалістики «Ноосфера» (м. Ужгород), Центр транскордонного наукового співробітництва (м. Ужгород); Словацький аграрний університет в Нітрі, зокрема Інститут збереження біорізноманіття (Словаччина); санаторій «Квітка полонини». Впродовж двох днів роботи конференції на пленарних і секційних засіданнях були заслухані і обговорені 64 усні доповіді. Ще 89 доповідей були представлені для дискусій у вигляді стендових. Тематика доповідей конференції стосувалась найбільш актуальних нині проблем, що торкаються факторів екологічних впливів на здоров’я людини в Україні. А саме: · Стан здоров’я людини через 25 років після Чорнобильської трагедії. · Проблема питної та мінеральної води в умовах екологічного постчорнобильського дисбалансу. · Сучасні погляди на проблему йодної недостатності. · Апіфітопрофілактика для збереження здоров’я людини. · Основи сучасної дієтетики · Актуальні питання агротехніки вирощування рослин з лікувально-профілактичним ефектом. · Органо-мінеральні композиції для зв’язування в ґрунтах радіонуклідів та важких металів. · Педагогічні аспекти викладання курсу нетрадиційної медицини. У роботі конференції взяли участь 223 учасники, які представляли 57 організацій, установ та підприємств України, а також 7 організацій і установ із Словаччини та Угорщини. На конференцію до Закарпаття з’їхались науковці і експерти з українських міст: Ужгорода, Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Донецька, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Сімферополя, Євпаторії, Сваляви, Мукачева, Берегова, Хуста, Рахова, Чопа, Іршави; словацьких міст – Нітри, Кошіце, Пряшів, Стара Любовня, з угорського міста Дебрецен. Зусиллями оргкомітету видано збірник матеріалів конференції «Екзо- та ендоекологічні аспекти здоров’я людини. Ретроспектива і погляд у майбутнє. До 25-річчя Чорнобильської трагедії». Під ред. О.М. Ганич. – Ужгород: Говерла, 2011. – 464 с. та монографію Ганич Т.М. Радіація. Здоров’я. Радіопротекція. – Ужгород: Говерла, 2011. – 304 с.; Ганич М.М., Ганич О.М., Ганич Т.М. Йод – стимул життя (йодна недостатність). – Ужгород: Говерла, 2010. – 136 с., які поширено серед учасників конференції. Узагальнюючи матеріали доповідей і дискусій, учасники конференції констатують: 1. Конференція відобразила лише частину гострих соціальних, гуманітарних, екологічних, медичних, економічних, соціоетичних і владно-управлінських проблем, які уже чверть століття накопичуються в Україні внаслідок найбільшої екологічної катастрофи за всю історію людства – аварії на Чорнобильській АЕС 1986 року. 2. Загальний підсумок науковців і експертів – учасників конференції щодо налаштованості і спрямованості українського суспільства і влади на подолання численних постчорнобильських проблем, на забезпечення життєдіяльності, здоров’я і розвитку людини, сім’ї і громад, на унеможливлення в майбутньому техногенних ядерних катастроф глобального масштабу – невтішний: · належних висновків з уроків Чорнобильської трагедії та цілеспрямованої стратегії і національної програми подолання наслідків аварії на ЧАЕС жодним урядом за роки незалежності України не здійснено; · переважаюча частка результатів навіть тих обмежених у фінансово-ресурсних можливостях наукових і прикладних досліджень в Україні, тематика яких зумовлена Чорнобильською катастрофою, не впроваджується в практику або не береться до уваги при виробленні державної політики та управлінських рішень щодо розвитку регіонів та територій; · удавана глухість влади до голосу вчених і експертів може обернутись загрозою для самого існування української нації і держави. 3. Особливу загрозу розвитку територій, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, становить негативне поєднання проблем згубної довготривалої дії доз малої радіації та низького рівня життя і бідності населення, спричинених слабким економічним і соціальним розвитком багатьох регіонів України. 4. Головними проблемами постчорнобильського періоду розвитку України в розрізі екології і здоров’я людини залишаються: · доступність повноцінного, здорового і раціонального харчування для широких верств населення; · низька якість питної води практично у всіх регіонах та її дефіцит у багатьох містах, селищах та селах країни; · йодна недостатність, яка загрожує здоров’ю людей у багатьох регіонах України; · низький рівень доступності для населення якісних медичних послуг, практична відсутність системи профілактики захворювань і оздоровлення; · згубний вплив екологічного забруднення значних територій промисловими, транспортними і побутовими викидами та відходами; · повна відсутність науково обґрунтованих соціально-психологічних і медико-психологічних програм подолання «чорнобильського синдрому» та інформування громадян, заснованих на інституціях та інформаційних джерелах довіри людей, у т.ч. щодо екологічної безпеки проживання на радіаційно забруднених територіях. Очевидно, що проблеми регіонального розвитку в розрізі екології і здоров’я людини суттєво не відрізняються для незабруднених і забруднених радіацією територій України. Це додатково засвідчує невідворотність і необхідність кардинальних змін державної політики загалом у вирішенні проблем екології і здоров’я людини Це служить підтвердженню безальтернативності політики системних реформ в Україні. Науковці і експерти, які працюють у цих сферах, декларують свою готовність до будь-яких форм співпраці з владою для спільного вирішення зазначених суспільних проблем розвитку і здоров’я людини та сім’ї, що є стрижнем національних інтересів України. 5. У колах науковців і експертів та широкої громадськості України викликають глибоку стурбованість і тривогу повідомлення багатьох центральних ЗМІ про ті екологічні загрози масштабного вторинного і повторного радіаційного забруднення, які можуть бути спричиненні неконтрольованим і необґрунтованим введенням у сільськогосподарське використання раніш забруднених територій ряду областей України, а також внаслідок - існуючих порушень конструкції чи навіть руйнації захисного укриття аварійного блоку на ЧАЕС, яке уже відслужило строк гарантії будівельників. В обох випадках наслідки неконтрольованого поширення радіаційного зараження були б катастрофічними і звели б нанівець ту радіаційно-екологічну рівновагу, яка досягнута за останні 25 років. 6. Недавня аварія на японській АЕС «Фукусіма», заподіяна через причини природних катаклізмів та з наслідками глобального радіаційного забруднення, більш ніж переконливо довела, що повної гарантії ядерної безпеки атомної енергетики у світі ніколи не існувало і така гарантія неможлива в принципі. Усвідомлення цього факту, поєднане з високим ризиком впливу людського чинника в Україні, як це уже мало місце в Чорнобильській трагедії, повинні стати підвалинами неодмінного і якнайшвидшого перегляду стратегії розвитку української ядерної енергетики. Науковці й експерти впевнені, що такої ж позиції притримується більшість народу України.
 
 
Проект (варіант) змісту (структури) Національної доповіді «Уроки Чорнобильської катастрофи і екологічна безпека розвитку України» (запропонований Міжнародним інститутом людини і глобалістики «Ноосфера» (м. Ужгород) на основі матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Екзо- та ендоекологічні аспекти здоров’я людини», яка відбулась 8-9 квітня 2011 року в Закарпатті і присвячувалась 25-річчю Чорнобильської трагедії, т<
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0